bıcaklı adamOyun Görseli

bıcaklı adam

ormanda bıcaklı adam savaş oyunu ve yolunuzu kaybettiğiniz safari yolculuğunda, kendinizi ıssız bir yerde buldunuz. Yolun ne tarafa gittiğini bilmeden ilerliyorsunuz. Bu esnada karşınızda bir kabilenin belirdiğini göreceksiniz. Kızılderili bir ailenin evinin bulunduğu bu yerde, ani bir korku her yerinizi kaplayacak. Oldukça vahşi olan bu kişiler, sizi büyük bir tehlike olarak düşünecek ve saldıracaklar. Bunu göz önüne alarak, onlarla savaşmanız gerek. Sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak, istediğiniz tarafa doğru gidin. Üst ok tuşuyla yukarı zıplayabilir, alt okla ise yere çömelebilirsiniz. Kendinizi savunmak istediğiniz zamanlar da olacaktır. Bu durumda boşluk tuşunu kullanarak ilerlemeniz mümkün.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss