Bubble Witch SagaOyun Görseli

Bubble Witch Saga

Bubble Witch Saga Sihirli Toplar oyunu bir grup cadının kazana çeşitli şeyler atarak bir sihir yapmaya çalışmalarını konu alıyor. Cadılar bu sihri yaparken kazanlardan çıkan sihirli toplar her yeri kaplamakta ve cadıların işini yapmasına engel olmaktadır. Burada siz devreye girerek bu sihirli topların kaybolmasını sağlamalısınız. Kazandan çıkan sihirli topları yukarıda bulunan topların üzerine atarak aynı renkte en az üç topu birleştirerek onların patlamasını sağlayabilirsiniz. Sihirli topların patlaması için renklerine dikkat etmelisiniz. Yan yana çapraz veya üst üste en az aynı renkte olan üç topun bir araya gelmiş olması gerekiyor. Aynı renkte ve cinsten üç top bir araya geldiğinde patlayacaklardır ve puan kazanacaksınız. Üst tarafta bulunan sihirli topları yok ettiğinizde başka bir bölüme geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Sihirli Toplar oyunu Fare kontrolü ile oynanmaktadır. Kazanda çıkan topları yukarıda birikmiş olan toplara fırlatarak üç veya daha fazla ayı renk topu bir araya getirmeli ve patlamalarını sağlamalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss