candy thievesOyun Görseli

candy thieves

Candy Thieves oyunu oyna ve  2 tane küçük kedicik şekerlerini kaybetmiş ve şekerlerini yemek istiyorlar. Eğer şekerlerini yerlerse kocaman birer kedi olacaklar. Bizde onlara yardım edeceğiz. Fakat her kedicik kendisiyle aynı renk olan şekerleri yemek istiyor. Bu yüzden onların istedikleri renkteki şekerleri almasını sağlayacağız ve onları çok mutlu yapacağız.

Candy Thieves Oyunu oynamak için fareyi kullanıyoruz. Biz bir çiçeği yönlendiriyoruz ve hedef alıp çiçeğin ağzından küçük toplar fırlatıyoruz. Amacımız ya kedicikleri bu toplar ile şekerlere ya da şekerleri bu toplarla kediciklere götürmektir. Eğer bunu başarabilirsek bir sonraki bölüme geçebiliyoruz. Ama her bölüm geçtiğinizde işiniz daha zor olacaktır. Çünkü bölümde uğraşmanız gereken daha çok engel olacaktır.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss