Çöp Adam Uçak YarışıOyun Görseli

Çöp Adam Uçak Yarışı

Çöp Adam Uçak Yarışı oyunu çöp adamın el yapımı uçan araçlar ile uçmaya çalıştığı bir oyundur. Fakat bunu yapabilmesi için düzgün bir uçak yapması gerekiyor. Bu yüzden bir yarışmaya katılarak para kazanmak ve yeni arpçalar alarak düzgün bir uçak alıp birde yarışmayı kazanmayı planlıyor. Çöp adama yardım ederek yarışmada para kazanmasını sağlayabilir ve bu paralar ile bazı geliştirmeler yapabilirsiniz. Daha fazla para kazandığınız zaman uçak parçaları alarak çöp adam ile çok daha uzaklara uçabilirsiniz. Uçak parçalarını almak için alt tarafta bulunan scrap yard butonuna basabilirsiniz. Orada bulunan parçaları alabilmek için para biriktirmelisiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Çöp Adam Uçak Yarışı oyununu Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Uçak havadayken yön tuşlarını kullanarak uçağın dengesini sağlayabilirsiniz. Ayrı olarak uçak yaptığınızda roket kullanmak için Space (Boşluk) tuşunu kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss