Çöp AdamBisiklet SürmeOyun Görseli

Çöp AdamBisiklet Sürme

Çöp AdamBisiklet Sürme oyunu bisiklet sürmeyi ve bisikleti ile akrobasi hareketleri yapmayı çok seven çöp adamın bir yarışmaya katılmasını konu alıyor. Yarışmada bisiklet sürerek çeşitli hareketler yapmanız istenmektedir. Bölümü bitirdiğinizde jüri üyeleri puanlama yapmaktadır ve bu puanlar size para kazandıracaktır. Bu paralar ile yeni bisikletler alabilir veya kendi bisikletinizi geliştirebilirsiniz. Bölümleri geçtikçe daha farklı yerler ile karşılaşacaksınız. Amacınız bisikleti dengeli kullanarak çeşitli hareketler yapmak ve jüri üyelerinin beğenisini kazanmaktır. Bisikletinizi geliştirdikçe daha hızlı ve daha dayanıklı olacak ve daha yükseklere sıçrayarak daha güzel bir görüntü oluşturarak jüri üyelerinden daha fazla puan alabileceksiniz. İyi oyunlar. Çöp AdamBisiklet Sürme oyunu Nasıl Oynanır? Çöp Adam Bisikleti oyununda bisikleti kullanmak için Yön tuşları veya W-A-S-D tuşlarını kullanabilirsiniz. Space (Boşluk) tuşu ile zıplayabilir, J-K-L tuşları ile çeşitli hareketler yapabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss