Deliler yarışıOyun Görseli

Deliler yarışı

deliler yarışı veya deliler yarışıyor oyunu da denilenibiilir, yine grafikleri süper yeni bir oyun sizleri bekliyor. Oyunda standart olarak size bir araba veriliyor yarışa katyılabilmeniz için. Fakat daha sonra bu arabayı paza kzndıkça değiştirip, çeşitli özellikler ekleyebiliyorsunuz. Yolda bir çok ödül ve bonus çıkıyor karşınıza bunları kaçırmadan toplardanız size extra benzin olarak yakıt veriliyor. X tuşuna bastıınızda sistem turbo güce geçiyor ve resmen uçarak ilerliyorsunuz. Oyunu 1. veya 2. bitirmek sizler için önemli çünkü 1. ve 2. olana en yüksek puan veriliyor. Oyunun sonunda yani yarış bittiği zaman kazandığınız paralarla kendinize yepyeni bir araba alacağınızı unutmayın ve oyunda dikkatli hareket ederek rampalardan inerken arabanızı ters çevirmeyin ve düşmeyin… Herkese iyi yarışlar diliyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss