Deneysel AtışlarOyun Görseli

Deneysel Atışlar

Deneysel Atışlar oyunu özel olarak yapılmış hareket edebilen bir topu denemek amacıyla yapılan testi konu almaktadır. Oyunda bu topu kontrol ederek bölüm içerisinde bulunan zıplayan topları vurmanız gerekmektedir. Oyuna ilk başladığınızda test yapılan topu nasıl kullanmanız gerektiği ile ilgili bir eğitici bölüm oynayacaksınız. Ardından gerçek bölümlere başlayacaksınız. Oyunda top test edildiği için kimi zaman zıplayan topları vururken kimi zamanda atış yapmadan onları toplayacaksınız. Daha ileri bölümlerde daha farklı şeyler de karşınıza çıkabilir. İlk bölümden itibaren sizden istenen şeyleri yaparak tüm bölümleri geçmeye çalışın. Bölümleri ne kadar kısa sürede bitirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız. Bölüm bittikten sonra çıkan skor tablosunu vurarak yeni bölüme geçebilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Deneysel Atışlar oyununda deney yapılan aracı W-A-S-D veya Yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Atış yapabilmek için ise Fare sol tuşunu kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss