direksiyonlu mafya arabasıOyun Görseli

direksiyonlu mafya arabası

Mafia’nın yer aldığı farklı oyunumuzda ücretsiz olarak araba oyunu oynamanın keyfini yaşayacaksınız. Oldukça gizemli ve tehlikeli oyunlardan bir tanesi olan bu oyunda, tam sekiz bölüm bulunuyor. İlk bölümden başlayarak aracınız ile bazı adamlara ulaşmaya çalışacaksınız. Oyunda aracınızı hareket ettirebilmeniz için, klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Oyunda tıpkı gerçek yaşamdaki gibi ,trafik kurallarına ve kaza yapmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Size verilen görevleri, yerine getirirken, yoldaki beyaz büyük okları takip etmelisiniz. Bu sayede aradığınız kişilere çok çabuk ulaşarak onları öldürebilirsiniz. Her bölümde yeni oyun kurgusu sizler ile birlikte olacaktır. Bu yüzden heyecanlı ve maceralı sekiz bölüm oynayacağınızı unutmayın. İyi oyunlar dileriz.

emre demiş ki;

iyi dedik

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss