Dora Güneş YanığıOyun Görseli

Dora Güneş Yanığı

Dora Güneş Yanığı Oyunu… Dora Güneş Yanığı oyununda Dora’ya acil bir şekilde yardım etmemiz gerekiyor. Dora güneşin altında çok fazla kaldığı için her yeri yanmış ve hastaneye gitmesi gerekiyor. Dora hastaneye giderken ambulansta çok ağlıyor ve hemen tedaviye ihtiyaç duyuyor. Bizde ona ilk yardım müdahalesini yaparak rahatlatmaya çalışıyoruz. Oyunu fare yardımı ile oynuyoruz. Oyunda yapmamız gerekenler ilk başta yani oyuna girdikten hemen sonra bize verilen listedeki tedavileri Dora üzerinde uygulamaktır. Dora’nın üzerinde uygulayacağımız tedavi aletleri sol ve sağ tarafta bulunuyor. Bu aletlere tıklayarak Dora’yı tedavi edebiliyoruz. Bazı ilaçları kullanırken sağ üstte nasıl kullanacağınız gösteriliyor. Bunlara dikkat ederseniz, çok daha hızlı bir şekilde tedaviye yanıt alabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss