Dora Saç BakımıOyun Görseli

Dora Saç Bakımı

Dora Saç Bakımı ypama oyunu… Siz mega oyun sitesi sevenler için eklenen yepyeni bir oyun. Dora bu oyunda oldukça mutsuz gözüküyor, suratı asılmış ve üzgün çünkü saç hastalığına yaklanmış ve saçlarının bir kısmı oyundaki resimde de gördüğünüz gibi dökülmüş ve alttan derisi gözüküyor. Doranın eski haline geri dönmesi sizin elinde çocuklar bunun içinde hemen bakım çalışmalarını başlatmanız gerekiyor,  alt kısımda görmüş olduğunuz köğpüklü ilacı alarak ilk başta bunu sürüyoruz ve bir süre bekliyor ce daha sonra da dora saç bakımı için yine alt kısımda yer alan bakım ürünlerini yani ilaçları kullanarak bakıma devam edeceğiz, oyunun sonunda göreceksiniz dora eski günlerine güler yüzlü ve sağlıklı günlerine geri dönecek.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss