dora ve arabasıOyun Görseli

dora ve arabası

Küçük Dora, sevimli arabası ile gezmeyi çok seviyor. Fakat bunun için giyimine ve arabasının tarzına bir türlü karar veremiyor. Hem Dora’yı hem de arabasını bu gezinti için hazırlayabilir misiniz? O halde hemen farenizi kullanmaya başlayın. Dora için yapacağınız tercih butonları ekranın sol tarafında bulunuyor. Süresi olmayan bu oyunda Dora’nın ten renginden kıyafetine kadar her türlü tasarımı siz yapabileceksiniz. Daha sonra Dora’nın kıyafetine uygun olarak Dora’nın sevimli arabasını da hazırlayacaksınız. Tüm işleriniz bittikten sonra, ekranın sol alt kısmında bulunan ‘Done’ butonuna basarak oyunu sonlandırabilirsiniz. Eğer tekrar aynı oyunu oynamak isterseniz, yine ekranın sol alt kısmında bulunan ‘Reset’ butonunu kullanmanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss