Dünya kupasi futbolOyun Görseli

Dünya kupasi futbol

2015 levelli ve gerçek Dünya kupasi futbol oyunu sizleri bekiyor, Oldukça keyifli bir dünya kupasına hazır olun. Bu oyunumuzda oyuna Play bölmesine basarak başlıyoruz. Daha sonra bizden takım seçmemiz isteniyor. Toplamda 32 adet takım bulunuyor ve genel olarak hepsi aynı özelliklere sahiptir. Dolayısı ile hangi ülke hoşunuza gidiyorsa onu seçebilirsiniz. Çok fazla bir farklılık yok. Takımınızı seçtikten sonra eleme usulü olarak sizi bir rakiple eşleştiriyor ve bu rakibi yendiğinizde yeni bir rakip geliyor. Oyunu tamamen fare ile oynuyorsunuz. Fare ile oyuncularınızı yönlendirirken farenin sol tuşuyla arkadaşınızı hedef alıp pas verebilir ya da kaleyi hedef alıp şut çekebilirsiniz. Aynı şekilde top rakipteyken farenin sol tuşuna basarak rakipten topu almak için kayabilirsiniz. Kısacası amacınız en iyi şekilde oynayarak rakiplerinizi yenmektir.

nlhhhh demiş ki;

yendim

mehmet cevik demiş ki;

çok güüüüüüüüüüüzel

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss