Elmas PatlatOyun Görseli

Elmas Patlat

Elmas Patlat Oyunu, Elmas Eşleştirme oyunu çeşitli elmasların olduğu bölümdeki elmasları birbirleri ile eşleştirerek puan kazanmanız gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız aynı renk ve çeşitte olan en az üç elması bir araya getirerek patlamalarını sağlamaktır. Elmasları eşleştirdikçe puan kazanacak ve altta bulunan çubuğun dolmasını sağlayacaksınız. Üç elmastan daha fazlasını eşleştirdiğiniz zaman daha fazla puan alırsınız. Altta bulunan çubuk dolduğunda yeni bir bölüme geçiş yapabilirsiniz. Bölümleri geçtikçe diğer bölüme geçmek için gereken miktar artacaktır. İleri bölümlerde daha dikkatli oynarsanız sorun yaşamadan bölümleri geçebilirsiniz, rasgele olarak eşleştirme yapmak yerine biraz düşünerek eşleşme yaparsanız hem daha fazla puan kazanır hem de daha hızlı bölümleri geçebilirsiniz. İyi oyunlar. Elmas Patlat Oyunu Nasıl Oynanır? Elmas Eşleştirme oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşu ile yer değiştirmeniz gereken elmasa tıklayarak yerini değiştirebilirsiniz. Yeri değişen elmas diğer elmaslar ile eşleştiğinde puan kazanırsınız.

Oyun için aramalar

elmas patlat

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss