elsa ev temizlemeOyun Görseli

elsa ev temizleme

elsa gerçek ev temizleme oyunu ile Elsa’nın evi temizleyebileceğiniz muhteşem bir uygulama sizleri bekliyor. Öncelikle ‘play’ butonunu kullanarak oyuna giriş yapmalısınız. Sonrasında Elsa’nın etrafa dağılmış olan eşyalarını toplamaya başlayabilirsiniz. Yerde karışık bir görüntüye sahip olan eşyaları düzenlemek için, onların üzerine farenizin sol tuşu ile bir kez tıklamanız yeterli olacaktır. Size verilen süre içerisinde Elsa kızımızın evini, kullanılabilir ve güzel bir hale getirmeniz gerekiyor. Devrilmiş sandalye ve saksıları da yerine koymayı sakın unutmayın. Verilen süre içerisinde elsa gerçek ev temizleme işlemini yetiştiremezseniz, Kraliçe Elsa çok üzülecek. Bu durumda oyuna tekrar başlamanız gerekecektir. Yeni ve zor olan bu temizlik oyununda, çok iyi vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olan bu temizlik oyununda sizlere iyi eğlenceler dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss