elsa yılbaşı giysileriOyun Görseli

elsa yılbaşı giysileri

Elsa ve Anna için yapacağınız yıl başı kıyafet seçimleri sizleri bekliyor. Ücretsiz olarak oynayacağınız bu oyunumuzda, yeni yıl için düzenlenen bir partiye hazırlanan güzel kızlar, Elsa ve Anna için çok hoş kıyafetler seçmeniz gerekiyor. Elsa ekranın sol tarafında Anna ise ekranın sağ tarafında bulunuyor. Kızlar için yapacağınız tasarım seçenekleri, Elsa’nın sol tarafında Anna’nın da sağ tarafında yer alıyor. İlk olarak saç şekil seçimi ile oyuna başlayacaksınız. Bunun için sadece farenizin sol tuşu ile tercihlerinize tıklamanız gerekmektedir. Kategorilerin alt ve üst kısmında yer alan okları kullanarak, kıyafet ve aksesuar seçimlerini görebileceksiniz. Kızları, yeni yılın simgeleri ve süsleri ile oluşan muhteşem elbiseler ile donatmalısınız. İyi eğlenceler dileriz.

ilahe demiş ki;

yaxsidir

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss