engelli kamyon yarışOyun Görseli

engelli kamyon yarış

uzun süren levelli engelli kamyon yarış oyunu 2016 tam yirmi bölümden oluşan muhteşem bir araba oyunu ile sizler ile birlikteyiz. Bu oyunumuzu ücretsiz olarak oynayacaksınız. Dev aracınız için hazırlanan özel yolda ilerlerken yoldaki tüm yıldızları toplayarak puan kazanmaya çalışmalısınız. Oyunda dev aracınızı yönlendirebilmeniz için, klavyenizin sağ tarafında yer alan yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Ayrıca aracı bazı yerlerde zıplatıp, daha yüksekte bulunan yıldızlara ulaşabilmek için ise klavyenizde bulunan boşluk tuşuna basmanız gerekiyor. Oyunda size verilen bir süre bulunmuyor. Fakat oyun ilerledikçe yolda bulunan bazı bölümler zorlaşıyor. İnip kalkan asansörleri doğru kullanarak yol boşluklarına düşmemeye çalışmalısınız. Aksi taktirde aracınızı çıkamadığı için orada patlar ve oyuna tekrar başlamak durumunda kalabilirsiniz. Bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss