ev topla ve temizleOyun Görseli

ev topla ve temizle

ev topla ve temizle 2015 oyunu ile en beğenilen temizlik oyunlarından bir tanesi daha sizlerle birlikte. Üç boyutlu görsellerle zenginleştirilmiş olan oyunda, bir kahraman bulunmaktadır. Siz bu kahramana yardım ederek bölümlü bir şekilde temizlik yapacaksınız. Temizliğinizi mouse yardımı ile başarabilirsiniz. Temizlik yaparken öncelikle biraz daha kolay işlemlerden başlayacaksınız. Daha sonra her iş bitiminde yeni bir bölüme geçeceksiniz. Bu oyun süreli bir oyun olmadığı için çok fazla acele etmeye ihtiyacınız yok. Ama yine de oyundaki başarıyı sağlamak için, iyi düşünmek ve doğru hamleler yapmak gerekmektedir. Oyunda hareketli aktiviteler yer almaktadır. Kurgusal hazırlanan oyun, son derece keyif vermektedir. Kaliteli ve eğlenceli bir şekilde oynayacağınız temizlik oyunu için size iyi eğlenceler diliyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss