Evlilik HazırlığıOyun Görseli

Evlilik Hazırlığı

Ailelerinde müsadesi alınarak başlanan evlilik hazırlığı sizlere bir oyun olarak sunuldu. Oyunda çiftimizin evlenmesi yapacağı hazırlıklarda kullanması gerekecek parayı kazanması için yardımcı olmanız gerekiyor. Oyunumuzun amacı bu çiftin mutlu bir evlilik gerçekleştirmesi için onlara yardım etmektir. İlk bölümde kazandığınız para ile nikah yapılacak mekan için kira, masa sandalye parası ve dekorasyon yapacaksınız. En önemlisi olan gelin arabasınıda bu etapta seçiyorsunuz. Daha sonra ikinci etapda çiçek fırlatma ve para toplama oyunları var oyunları oynayıp para kazandıktan sonra düğün yemeği için mekanın dekorasyonu, misafirlere yapılacak ikramları, masa sandalye süslerini vs. satın alıyorsunuz. Bu şekilde oyunumuz devam ediyor. En son bölüm ise düğün hatıraları için fotoğraf çektirmeye gereken parayı kazanma bölümü..

jkhh demiş ki;

bune ya açılmıyo

    MEGA Admin demiş ki;

    Oyun kontrol erildi sorunsuz açılıyor.

Oyun için aramalar

evlilik hazırlığı oyunu oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss