Frikik YakalamaOyun Görseli

Frikik Yakalama

2013 yılı için en güzel oyunlardan biride Frikik Yakalama Oyunu olsa gerek. Kalecilik mesleğine gönül veren futbol sevenler için gerçekten harika bir oyun. Oyunumuzun yüklenmesi tamamlandıktan sonra sağ alt köşede bulunan PLAY butonu yardımı ile takım seçme ekranına geliyoruz. Kendimize en güçlü ve sevdiğimiz takımı seçtikten sonra tekrar PLAY diyerek oyunu başlatıyoruz. Frikikler karşılıklı olarak çekiliyor ilk frikik rakip tarafından sizin kalenize çekilecek bu yüzden oyun başladığında topu yakalamaya konsantre olun. Arka arkaya 3 frikik kurtarışı yaparsanız ve ya takınımız normal gol atarsa alt kısımda skor alanında 1 2 3 şeklinde gol sayılarınız belirtiliyor.

ahmet demiş ki;

güzel

Anonim demiş ki;

niye acılmıyo

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss