frozen elsa çamaşır yıkamaOyun Görseli

frozen elsa çamaşır yıkama

frozen elsa gerçek çamaşır yıkama oyunu ve Karlar kraliçesi ve Anna ile oynayacağınız eğlenceli oyuna hoş geldiniz. Bu oyunumuzda çamaşır yıkama görevi üstleneceksiniz. Çamaşır makinesinde yıkayacağınız giyim ürünlerini öncelikle renkliler ve beyazlar olarak iki sepet içerisine ayıracaksınız. Daha sonra ilk önce hangi kıyafeti makineye attıysanız o kıyafete uygun olan çamaşır deterjanını seçip, makineye boşaltacaksınız. Sonra yıkamış olduğunuz çamaşırlarını, frozen elsa ile birlikte bahçede bulunan çamaşır ipine asacaksınız. Bunun için size gölge şeklinde yerler belirtiliyor. Çamaşırları kuruttuktan sonra tekrar sepetlere ayrı olarak koyup, ütü yapmaya gideceksiniz.Kıyafetler hazır olduğu zaman kıyafetleri sahibine giydireceksiniz. Tüm işlemler için sadece farenizin sol tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. Son derece keyifli olan bu oyunda sizlere iyi eğlenceler diliyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss