Şehirde caddelere konacak ışıklardan ve diğer levhalardan sorumlu trafik polisi olarak görevinizi başarı ile tamamlamanızı gerektiren bir oyun. Eğlenceli ve bir o kadarda dikkat gerektiren oyunda her bölümde verilen trafik lamba ve işaretçileri ile yolda seyir halinde olacak araçların kaza yapmadan ve trafik kurallarını ihlal etmeden trafik akışını sağlamasını ayarlayacaksınız. İlk bölümden başlayarak bütün bölümler kendi aşamasına göre zorlaşıyor. Bölümler ilerledikçe size kullanmanız için verilen malzemeler ve trafik yoğunluğu artıyor. Trafik ışıklarını doğru yerlere koymalı bunu yaparkende gerek sollama yasağı çizgilerini gerekse diğer işaretçileride çok iyi değerlendirmelisiniz. Trafik kurallarına uymak hayat kurtarır bu yüzden büyüklerinize ve çevrenizde ki insanlara trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunun!

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss