Kral olmak için yarışa katılan bir gladyator 3D Sheep Happens oyunu olarak bilinen Koşan Gladyator Oyunu ile bizlerle. Kral adayı olduğu için bu zorlu parkuru tamamlamasına ve onun kral olmasına yardım etmek amaçlı bir 3D oyun. Karakterimizle arenanın etrafından turlar atarak altın toplayıp diğer rakipleri devirip ve üzerlerinden atlayarak birincilik için amansız ve zorlu bir mücadeleye başlayacaksınız. Arenada koşu esnasında kuzuların üzerine binerek daha hızlı yol alabilirsiniz. Her düşmenizden sonra tekrar başlayabiliyorsunuz. Power up store kısmından karakterinizin daha yetenekli olması için özellikler satın alıp oyunu tamamlama yolunda güzel adımlar atmış olursunuz. Oyun içinde görevleriniz var bunlar örneğin 5 tane rakip devirme gibi bunları yaparak daha çok altın kazanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss