Çivi Çakma oyunu çekiç ile çivi çakmanız gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız size verilen süre içerisinde olabildiğince çok çivi çakmaktır. Bunu yaparken dikkatli ve hızlı olmanızda yarar vardır. Çekici çiviye vurmak çok kolay değildir çünkü nişan işaretini çivinin üzerine getirmek biraz zordur. Fare hareketleri ile nişan işaretini çivinin üzerine getirerek fare sol tuşuna basmalı ve çiviyi tahtaya çakmalısınız. Çivi tahta üzerine çakıldığı zaman başka çiviye geçebilirsiniz. Çiviye çekiç ile vururken iyi nişan aldığınızdan emin olun çünkü hedefi kaçırır veya elinize vurursanız para kaybedersiniz. Ayrıca isabetli her vuruş için para kazanacaksınız. Size verilen süre bitmeden elinizden geldiği kadar çok çivi çakarak en yüksek puanınızı elde etmeye çalışın. İyi oyunlar.  Nasıl Oynanır? Çivi Çakma oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare kontrolünü kullanarak çivinin üzerine nişan işaretini getirmeli ve fare sol tuşuna basarak çiviyi çakmalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss