Gerçek Vinç Sürme oyunu vinç kullanarak çeşitli görevleri yerine getirebileceğiniz bir oyundur. Oyundaki amacınız, vinç kullanarak vinç ile bomba alarak yıkım gerçekleştirilecek yere götürüp bırakmaktır. Bombayı bıraktıktan sonra ise bomba patlayacak ve orada bazı kalıntılar çıkacaktır. Daha sonra o kalıntıları alarak tekrar bombayı aldığınız yere götürmelisiniz. Bunu yaparken vinci düzgün kullanmalısınız. Çünkü vinç ile duvarlara fazla çarparsanız sağ alt taraftaki çubuk azalacaktır. Çubuk bittiğinde vinç kullanılmak hale geldiği için bölümü geçemezsiniz. Bu yüzden vinci kullanırken acele etmemeniz sizin için iyi olacaktır. Ayrı olarak bombayı koyduğunuzda bomba patlamadan önce bombanın menzilinden çıkmalısınız. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır?  Vinç Sürme oyununda aracı kontrol etmek için W-A-S-D veya Yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Vinci kontrol etmek için ise Q-E tuşlarını kullanabilirsiniz. Vinç ile bir nesne almak için T tuşuna basabilir ve bırakmak için ise Y tuşunu kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss