gelin kızkardeş giydirme oyunu 2016 ile eğlenceli giydirme oyunumuzda gelin ve gelinin nedimesi olacak olan iki kız kardeşi giydireceksiniz. Farenizin sol tuşu ile yapacağınız seçimlerde kategori, ekranın sol tarafında yer alıyor. Öncelikle gelin olan kızımızın saç şeklini, gelinliğini, duvak modelini, etek modelini, çiçeğini, taç, kolye, küpe ve ayakkabısını belirleyeceksiniz. Daha sonra kategorilerin sağında yer alan yüz değiştirme tuşu ile nedime olan kız kardeşi hazırlamaya başlayacaksınız. Ücretsiz olarak oynayacağınız bu oyunda Yine farenizin sol tuşunu kullanarak elbise, saç şekli, takı, ayakkabı, küpe ve kolye seçimlerinizi tamamlayacaksınız. Ekranın sol üst köşesinde yer alan ‘Show’ tuşuna basarak oyunu sonlandırabilirsiniz. Farklı olarak tasarlanmış eğlenceli giydirme oyunumuzda sizlere bol şanslar diliyoruz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss