gelin makyajı  yapmaOyun Görseli

gelin makyajı yapma

gelin makyajı  yapma oyunu ile güzel bir kız ekledik sizlere ve yeniden sizler ile birlikteyiz. Bu oyunumuzda, gelinlik giydireceğiniz kızımız için seçeceğiniz kategoriler ekranın sağ tarafında yer alıyor. Sırası ile seçeceğiniz tercihler arasında, saç tasarımları, göz rengi seçimi, ruj ve dudak seçimi, makyaj seçimi, takı seçimi, gelinlik aksesuar seçimleri, gelinlik ve ten rengi seçimleri yer alıyor.

Kendi zevkinize göre yapacağınız tercihler için, farenizin sol tuşunu kullanarak ürünlere tıklamanız yeterli olacaktır. Gelinlik seçmede yapacağınız seçimler son bulduysa, ekranın sağ alt kısmında bulunan ‘Show’ butonu ile manken gelini görüntüleyebileceksiniz. Oyunu tekrar başlatmak için ekranın sağ kısmındaki, ‘Reset’ tuşunu da kullanabileceksiniz. Eğlenceli olarak hazırlanmış olan bu ücretsiz giydirme oyunumuzda başarılar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss