Gemi KurtarmaOyun Görseli

Gemi Kurtarma

Hayaletler tarafından saldırıya uğrayan bir gemi içerisindeki mürettebatı hiç düşünmeden terk edip kaçmışlardır. Gemiyi  kurtarmak amacıyla karakterimizin görevlendirildiği Gemi Kurtarma oyununda oldukça gizemli olayları çözerek hayaletlere yakalanmadan gemide yapılmayan zorlu işleri başarmaya çalışacaksınız.  Gemi içerisinde stratejik bir düşünce yapısına sahip olmanız gerekmekte. Karakterimizin  herhangi bir savunma ve saldırı silahı bulunmadığı için  zekanızı ve mantığınızdan yararlanarak ve çeşitli malzemeleri toplayarak gerekli yerlerde kullanıp olayları çözeceksiniz.  Çeşitli makineleri bozulmuş olan gemiyi tamamen düzelttiğiniz zaman kaptan olarak dümenin başarına geçip oyunu başarı ile tamamlamış olacaksınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss