Gerçek ArabaOyun Görseli

Gerçek Araba

Gerçek araba sürme deneyimi yaşamak ister misiniz? Oyun 3d gerçek araba sürme oyunu olarakta bilinmektedir. Hyundai tarafından ücretsiz olarak üretilmiş oyun araba sürmekten keyif almak isteyen genç arkadaşlar için hazırlanmış. Bölümler basit ve kolay yön tuşları ile aracımızı kontrol ediyoruz hemen önümüzde bulunan tır üzerinde bulunan varil, araba ve diğer malzemeleri üzerimize atarak bizim bölümü tamamlamamızı engel olmak istiyor. Tırdan üzerinize atılanlardan sağa ve sola giderek kaçın. Eğer üzerinize düşerse canınızı tamamlamak için yol üzerinde Hyundai simgesi olan H harflerini toplayın bu sayede canınız tekrar dolacaktır.

ayla demiş ki;

acmiyo

Oyun için aramalar

gerek araba srme oyunu

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss