gerçek trafik yönetmeOyun Görseli

gerçek trafik yönetme

gerçek trafik yönetme ve denetleme oyunu ile bu görevi üstleneceğiniz yeni bir oyunla saha sizler ile birlikteyiz. Bu oyunumuz tam yirmi beş bölümden oluşuyor. Oyun içerisindeki görevinizi yerine getirebilmek içini sadece farenizin sol tuşunu kullanmanız yeterli olacaktır. İlk olarak başlayacağınız bölüm, sizin de oyuna alışabilmeniz için kolay olarak hazırlanmıştır. Yol üzerinde bulunan trafik lambasına her tıklamanızda yeşil ve kırmızı renkler yer değiştirecek. Karşıdan veya yolun diğer yönünden gelen araçlar ile herhangi bir kaza sorunu yaşamamak için, lambayı doğru zamanda kullanmanız gerekiyor. Oyun yeni bölümlere geçtiğiniz zaman daha zor etaplar ile sizi bekliyor olacak. Işıktan geçirmeniz gereken araç sayısı ekranın sağ üst köşesinde size belirtilmektedir. Bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss