ginger burun kılıOyun Görseli

ginger burun kılı

ginger gerçek burun kılı koparma ve temizleme oyunu.

Sevimli Ginger’ı herkes tanıyor, öyle değil mi? Ginger’ın sevimli yüzü, artık burun kılları olduğu için çok çirkin gözüküyor. Ginger’a yardım etmek ister misiniz? O halde hiç vakit kaybetmeden oyunumuza başlayın ve Ginger’ın burun kıllarından kurtulması için ona yardım edin. Burun kıllarını almaya başladığınız zaman kullanmanız gereken belli bir süre bulunuyor. Bu süreyi altığınız zaman oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Bu yüzden süreyi aşmamak için dikkat etmeniz gerekiyor. Oyunu boşluk tuşu ile oynayacaksınız. Sağ yan tarafta bulunan hareketli ok, sabit ok hizasına geldiğinde boşluk tuşuna basarsanız, kılları alabilirsiniz. Sizin sayenizde Ginger, sevimli yüzüne tekrar kavuşacak. İyi oyunlar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss