Gizli GörevOyun Görseli

Gizli Görev

Gizli Görev oyunu insanlara saldırmayı planlayan düşmanların planlarını işe yaramaz hale getirmek için başlatılan bir görevi konu almaktadır. Bazı özel silahlar geliştiren düşmanlar bu silah için enerji toplamaktadırlar. Yeterli enerji topladıklarında ise silahı aktif hale getirerek insanlar üzerinde kullanacaklardır. Bunun haberini alan insanlar ise ne olduğunu bilmedikleri bu silahın yok edilmesi gerektiğine karar vererek gizli bir plan yaparlar. Bu planda yetenekli bir savaşçıyı görevlendirirler. Burada siz devreye girerek bu savaşçıyı kontrol ederek düşman bölgelerine girerek düşmanları temizlemeli ve enerji kaynaklarını bularak onları yok etmelisiniz. Tüm bölümlerde bulunan enerji kaynaklarını yok edin ve bu tehdidi ortadan kaldırın. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Gizli Görev oyununda savaşçıyı kontrol etmek için Yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Yön tuşları ile düşmanların üzerine giderek onlara saldırabilirsiniz. Ayrıca saldırdıkça üst tarafta bulunan gösterge dolacaktır. Gösterge biraz dolduğunda Space (Boşluk) tuşuna basarak özel saldırı yapabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss