gizli sayıları bulmaOyun Görseli

gizli sayıları bulma

Sayıları Bul oyunu çeşitli resimlere gizlenmiş olan minik sayıları büyüteç ile bularak onları topladığınız bir oyundur. Oyunda alt tarafta bulunan sayıların hepsini resim içerisinde bulmalı ve bölümü geçmelisiniz. Bölümleri ne kadar kısa sürede geçerseniz o kadar iyidir. Başlangıçta kolay olarak görünebilir fakat bazı sayılar çok ufak ve iyi gizlenmiş olabilir bu yüzden dikkatli olmalısınız. Hiç beklemediğiniz yerlere bile bakmalısınız. Bölümleri geçtikçe daha zor bölümler ile karşılaşabilirsiniz. Büyüteç ile ilk önce gözle görülebilir ve kolay olanları toplayın. En son zor olanlar kalacaktır. Onları da ince eleyip sık dokuyarak ve biraz dikkat ile bulabileceğinizi düşünüyoruz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Sayıları Bul oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Büyüteç yardımı ile sayıları tespit ederek fare sol tuşu ile sayıları toplamalısınız.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss