gol avcısıOyun Görseli

gol avcısı

2016 furbol oyunu olan gol avcısı oyunu oldukça başarılı grafiklere sahip. Oyuna giriş yaptıktan sonra 4 tane futbolcudan birisini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra ise kendinize bir isim koyarak oyuna giriyorsunuz. İlk etapta sizden şut çekmeniz isteniyor. Siz kale önünde git gel yaparken fareniz ile kaleye hedef alıp, hızı belirleyip şut çekiyorsunuz ve gol atmaya çalışıyorsunuz. Ne kadar çok gol atarsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Böylelikle skorunuz artıyor. Oyundaki güzel kısımlardan biriside geçtiğiniz her bölüm sonrasında farklı bir konseptin gelmesidir. Örneğin ilk turu tamamladıktan sonra ikinci turda hedeflere nişan alıp onları vurmanız gerekiyor. 3. tura geçtiğinizde ise durum değişiyor ve bu sefer kaleye kaleci geçiyor. Yani etap geçtikçe yapmanız gerekenler artıyor. Bu sayede oyun çok daha eğlenceli bir hal alıyor.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss