Golf TurnuvasıOyun Görseli

Golf Turnuvası

Dünya Golf turnuvasına katılmış bir golf oyuncusu olarak rakiplerinizi geride bırakıp birbirinden zorlu bölümleri geçmeli ve oyunu tamamlamalısınız. Golf güzel ve keyifli bir spor dalıdır, oyunumuzda golf turnuvasına yeni katılmış ancak parası pek olmayan bir oyuncuyu ekipman olarak geliştirerek onu dünyaca ünlü bir golfcü yapma amacında olacağız. Golf ekipmanları golf sopası, golf ayakkabısı ve golf topundan oluşuyor. Sporcumuzun rahat edebilmesi için ona şapka ve diğer ekipmanlarıda almanız gerekli. Mouse yardımı ile topun gideceği yolu ve süratini ayarladıktan sonra en az atışı yaparak topu deliğe sokan oyuncu olmaya gayret edin.

n ,.m,.m,,,,, demiş ki;

beni hosma gitmedi

Oyun için aramalar

oyun 60 oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss