Güzel Bebek BakıcısıOyun Görseli

Güzel Bebek Bakıcısı

Güzel Bebek Bakıcısı oyunu güzel ve işinde güvenilir bir bebek bakıcısını konu almaktadır. İşini çok seven ve bebekler ile ilgilenmekten hoşlanan güzel bayan bebeklere bakarak hem para kazanmakta hem de güzel vakit geçirmektedir. Oyunda bu güzel bayanı kontrol ederek gelen kişilerin bebeklerini teslim almalı ve onların ihtiyaçlarını gidermelisiniz. Bebeğin anne veya babası geldiğinde bebeği teslim ederek para kazanabilirsiniz. Oyunda bebeğin üzerinde ne istediği çıkacaktır. Bebeğin istediği şeyleri bebeğe götürmeli, altı değişmesi gerekiyorsa bunu yapmalısınız. Başlangıç olarak bölümler kolaydır fakat ileri bölümlerde bebek sayısı artabilir ve zorlaşabilir. Ancak kazandığınız paralar ile bölüm sonunda çeşitli geliştirmeler yapabilir ve güzel bayanın daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Güzel Bebek Bakıcısı oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Bebeğin üzerinde çıkan işaretler ile bebeğin ne istediğini anlayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss