hamile barbie marketteOyun Görseli

hamile barbie markette

hamile barbie markette oyunu ile markette alışveriş yapacağız. Bildiğiniz gibi barbie kızımız bir bebek bekliyor ve artık eskisi gibi istediği her şeyi yiyemeyecek. Doktorun kendisine verdiği şeyleri yemesi ve hem düzenli beslenmesi gerekiyor. Doktorun vermiş olduğu çizelgeye göre beslenen ve yemek hazırlayan barbie şuan markette ve size ihtiyacı var çünkü kendisini fazla da yormaması gerekiyor. Hemen yapacağı yemeğin malzeme listesine sağ tarafta yer alan kağıttan bakıyoruz ve market içerisinde bularak sepete atıyoruz. Bütün alışveriş yaptıktan sonra barbie kızın mutfağına giderek yemek ypmaya başlıyoruz. Evet herkese kolay geldin, tavuğu yakmadan fırından çıkarın dikkatli olun. İyi eğlenceler.

ZEYNEP BATUR demiş ki;

OYUN ÇOK GÜZEL DEĞİL AMA ÇOK KÖTÜDE DEĞİL YANİ ORTASINIDA YAKALAYAMAMIŞLAR

ayse agayeva demiş ki;

guzell

ayse agayeva demiş ki;

guzell bu oyun demek olar

ayse agayeva demiş ki;

guzell degil amma hosuma gitdi

ayse agayeva demiş ki;

guzell oyun cox guzel

askisi demiş ki;

oyun acmiyo

kerem demiş ki;

cok guzel bir oyun

aysen demiş ki;

guzel

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss