Hayvan BeslemeOyun Görseli

Hayvan Besleme

Hayvanları Besle oyunu bir makine vasıtası ile bölüm içerisinde bulunan çeşitli hayvanlara yiyecek fırlatarak onları beslemeniz gereken bir oyundur. Size verilen sınırlı sayıda yiyecekleri bitmeden bölüm içerisinde bulunan tüm hayvanları beslemeniz gerekmektedir. Sağ at köşede size verilen yiyecekler görünmektedir. Ayrıca makineniz üzerinde yiyecek atış hakkınız yazmaktadır. Size verilen sınırlı sayıda yiyecekleri doğru şekilde kullanarak hayvanları beslemelisiniz. Bazı Bölümlerde hayvanlara yiyeceklerin ulaşması zor olacaktır. Çünkü hayvanlardın etrafında engeller olabilmektedir. Bu engelleri ortadan kaldırmak yiyecek fırlatmalı ve daha sonra yiyecekleriniz bitmeden hayvanları beslemelisiniz. Başlangıçta kolay bölümler olduğu için oyunu iyice kavrayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Hayvanları Besle oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Makine ile nişan alın ve ateş edin. Bazı bölümlerde karşınıza çıkan engelleri ortadan kaldırmak için de atış yapabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss