Hazine BulmaOyun Görseli

Hazine Bulma

Gizli Hazineyi Bul oyunu gizli bir hazinenin peşine düşen adamı konu almaktadır. En sonunda hazine ile ilgili önemli ipuçları elde eden adam heyecanla maceraya atılır. Burada siz devreye girerek adama yardımcı olabilir ve beraber gizli hazineyi bulabilirsiniz. Adama yardım edebilmeniz için etrafta bulunan gizli objeleri bulmanız gerekmektedir. Örneğin ilk bölümde etrafta harita parçalarını ve kürek sapı ile küreği bulmanız gerek. Haritanın son parçası karın altında olduğu için küreği tamamladığınızda karı kazarak son parçaya ulaşabilirsiniz.

Daha sonra ise bir yapboz oyunu oynayarak haritayı tamamlamanız gerekiyor. Diğer bölümlerde ise daha farklı şeyler olabilir. Fare ile etrafta bulunan nesneleri kontrol ederek doğru nesneleri bulmaya çalışın. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Gizli Hazineyi Bul oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşu ile etrafta bulunan nesnelere tıklayarak doğru nesneleri bulmaya çalışın.

Oyun için aramalar

gizli hazine bulma oyunları oyna

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss