Helikopter SavaşıOyun Görseli

Helikopter Savaşı

Helikopter savaşı oyunu sizlere bölümler ilerledikçe daha çok heyecan verecek bir oyundur. Atari oyunu olarakta uzun yıllar milyonlarca insan tarafından sevilerek oynandı. Oyunda amaç düşman hattına helikopterinizle sızmak ve onları yok etmektir. Düşman hattı çok sıkı korunmaktadır, siz hız ve yeteneklerinizle düşman savunma araçlarını yok ederek ilerleyeceksiniz. Düşman savunma araçları arasında helikopter, tank, roket atar, asker taşıyan araç, uçak savar, savunma kuleleri ve daha neler var görmek için oyunu oynayın ve zor bölümleri geçin. Her bölümde silahınız biraz daha gelişiyor, bölümün sonunda gelen en zor savunma aracını yok ettikten sonra yeni bölüme geçiyorsunuz. Yok ettiğiniz araçlardan düşen yıldızları toplayarak canınızı sürekli tazelemelisiniz, yoksa ölürsünüz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss