hello kitty giydirmeOyun Görseli

hello kitty giydirme

hello kitty giydirme ve gerçek elbise tasarımı yapma oyunu ile tasarım yapmak çoğu kızın hayali olmaktadır. Tasarım yaparak iyi vakit geçirebileceğini bir oyun ile daha sizler ile birlikteyiz. Ücretsiz olarak sınırsız bir şekilde oynayacağınız bu güzel oyunumuzda, sevilen karakter Hello Kity içerikli elbiseler tasarlayacaksınız. Üç bölümden oluşan ve en çok tercih edilen oyunumuz ola bu oyunda, elbise şekli, kumaş biçimi ve kızımızın beden ölçülerini aldıktan sonra dikim işlerine geçeceksiniz. Oyunda sadece farenizim sol tuşunu kullanarak ilerleyeceksiniz. Oyun içerisinde oyunu kolaylaştırmak için size bazı anlatımlar yapılmaktadır. O anlatımları takip ederek kolayca tasarımlarınızı hazırlayıp, dikebileceksiniz. Dünyadaki herkese ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterme fırsatı bu oyun ile ayaklarınıza kadar geliyor. İyi eğlenceler dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss