İnekten Süt SağmaOyun Görseli

İnekten Süt Sağma

İnek ile Süt Sağ oyunu akıllı bir ineğin sütünün kendi başına nasıl sağdığını konu alan bir oyundur. Bu oyun ile Mööö sesini sık sık duymaya hazır mısınız? Çünkü ineğiniz her şişeyi doldurduğunda bu sesi çıkartacaktır. Çok şirin görünen bu oyunda amacın ilk başlarda basit gibi görünmesine bakmayın. İlerleyen bölümlerde gerçekten zekanızı kullanmanız gerekecektir. Çünkü saman balyalarından oluşan engelleri doğru bir şekilde kesip atmanız gerekiyor. Aksi durum olursa ineğiniz kesinlikle yuvarlanmaz ve takılır. Böyle olunca tabi ilerleyemeyip, oyunu tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Şimdiden keyif alacağınızı düşündüğümüz bu oyunda başarılar dileriz.

 

Nasıl Oynanır?

 

İnek ile Süt Sağ oyunu klavyenin yön tuşları ile oynanır. Amacınız ineği yuvarlayarak şişeye ulaşmaktır.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss