jet ski sürOyun Görseli

jet ski sür

jet ski sür oyunu ile Dev Dalgalardan Kaç oyunu jet ski kullanmayı sen ve onunla dev dalgalara yaklaşıp daha sonra dalgalara yakalanmadan kaçması ile gösteri yapan adamı konu alıyor. Yılın bazı aylarında dev dalgalar oluyor bir adam ise bunu bir gösteriye çevirerek dikkatleri üzerine geçmeyi başarıyor. Oyunda bu adamı kontrol ederek jet ski ile dalgalardan kaçmalı ve dalgalara yakalanmadan bitiş noktasına varmalısınız. Denizde ilerlerken karşınıza çıkan yıldızları toplayarak ek puanlar kazanabilir ve bazı işaretler ile nitro kazanabilirsiniz. Jet ski kullanırken çok dikkatli olmalı ve onu dengede tutmalısınız. Çünkü dengeyi kaybederseniz denize batıp çıkarak hızınızı kaybedebilir ve dalgalara yakalanabilirsiniz. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Dev Dalgalardan Kaçış oyununda adamı kontrol etmek için Yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Jet ski kullanırken yine yön tuşları ile denge sağlayabilir ve Space (Boşluk) tuşu ile nitro kullanabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss