Kafa Futbolu 2016Oyun Görseli

Kafa Futbolu 2016

Uzun yıllardır severek oynanan Kafa Futbolu oyunu 2016 yılı için yeni bir versiyonla sizlerle. Oyunumuzda bu defa karşılıklı kalelerin arası daha uzun ve futbolcularımız şut çekebiliyor. Bunun avantajları olduğu gibi zararlarıda var çok fazla topun peşine giderek kalenizi boş bırakmayın. Oyun biraz büyük yüklenmesi bitince takım seçip oyuna başlıyorsunuz. Kendi grubunuzdan birinci çıkarak finale kadar oynama şansınız var ama mutlaka birinci olmanız gerekli. Sahada adamınızı J,K,I,L ve boşluk tuşları ile yönlendiriyorsunuz. 90 dakikalık maçlar tek seferde oynanıyor devre arası yok. Hızlı ve dikkatli olan kazanır. Havada çıkan bonuslarıda almaya çalışın bazıları pek işe yaramıyor ama yinede işe yarayacak bonuslar var. İlk maçlarda basit takımlar geliyor çok gol atıp bol puan ve averaj toplayın sonra gelen takımlar epey zorlayacaktır.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss