Kakao ÇiftliğiOyun Görseli

Kakao Çiftliği

Kakao Çiftliği oyunu ile hayvanları çikolataların üzerinden kurtarmaya hazır mısınız? Çiftlikte onlarca çeşit hayvan vardır. Bu hayvanları yuvalarına döndürmek pek mümkün olmadığı için, çözüm arayan çiftçi sonunda aradığı çözümü bulmuştur. Çözüm olarak çikolataları eritmeyi düşünen çiftçi bu konuda sizden yardım istemektedir. Sizden yardım isteyen çiftçinin ricasını kırmayacağınızı biliyoruz. Bunun için oyunda hakkında size ek bilgiler verelim. Oyun toplamda tam kırk bölümden oluşmaktadır. Bölüm sayısının çokluğunun sebebi, oyunun ilk bölümlerinin çok basit oluşundandır. Yapmanız gereken tek şey çikolataları Mouse ile tıklayarak eritmek (kırmak) tir. Bunu yaptığınız zaman göreceksiniz ki hayvanlar bir kapıdan girecektir. İşte bu kapı onların yuvası niteliğindedir. Şimdiden herkese keyifli dakikalar dileriz.

Nasıl Oynanır

Kakao Çiftliği oyunu Mouse yani fare ile tıklatılarak oynanır. Yapmanız gerekeni yukarıda anlatmıştık, çikolataları eritin ve hayvanları kafesleyin.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss