Kalça AmeliyatıOyun Görseli

Kalça Ameliyatı

Doktor olmaya merakı olanlar, gerçek bir kalça ameliyatı yapmak ve aynı zamanda bu oyun sayesinde eğlenmek ister misiniz? Oyunun yüklenme işlemi tamamlandıktan sonra size yapacağınız ameliyat hakkında genel bilgi ve doktorun hasta hakkında hazırladığı rapor sunuluyor. Üst menüde Ameliyat odası linkine tıklayarak ameliyata başlayabilirsiniz. Kullanacağınız araçlar ve yapacağınız müdahaleler ekranda gözüküyor gerekli müdahaleri doğru yaparak hastamızın tedavisi yapmanız gerekli.

hatice demiş ki;

Yaaaaaaa. cokk guzel oyunlar boyle bu oyunlari kuranlardan allah bin kat razi olsun

aleyna demiş ki;

çoooooooooooooooooooook güzrl bu yaaaa tam bana göree

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss