kale yıkmaOyun Görseli

kale yıkma

kale yıkma ve Kale Kuşatması oyunu düşman kalelerini kuşatmış olan askerlerinizin savaşı kazanabilmesi ve orayı ele geçirebilmesi için kaleyi yıkmanız gereken bir oyundur. Oyundaki amacınız kalenin bazı noktalarına top atışı yaparak kalenin yıkılmasını ve içindeki düşmanların etkisiz hale gelmesini sağlamaktır. Bunu ne kadar az top atışı ile başarırsanız o kadar iyi puan alırsınız. Bölümde yer alan kalenin ilk önce zayıf ve stratejik bir noktasını tespit etmeniz ve ardından o noktalara atış yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Kale içerisinde bulunmakta olan düşman asker ve komutanları etkisiz hale gelince kaleyi ele geçirmiş olacaksınız. Daha sonra başka bir bölüme geçerek orayı ele geçirmeye çalışacaksınız. Bölümler giderek zorlaşacaktır fakat tüm bölümleri geçerek oyunu bitirebileceğinizi düşünüyoruz. İyi oyunlar.

 

Nasıl Oynanır?

 

Kale Kuşatması oyununu Fare kontrolü ile oynayabilirsiniz. Fare sol tuşunu kullanarak kalenin herhangi bir yerine top atışı yapabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss