kamyon park etme 2016Oyun Görseli

kamyon park etme 2016

Toplamda sekiz tane birbirinden heyecanlı bölümlerden oluşan bir yeni araba oyunu ile daha sizlerle birlikteyiz. Bu oyunda oyuna başladıktan sonra yapacağınız görevler size kırmızı ok yardımı ile gösterilecektir. Siz aracınızı hareket ettirirken, klavyenizin sağ tarafında bulunan yön tuşlarından faydalanacaksınız. Kamyonet olarak kullanacağınız aracınız ile, doğa içerisinde yapacağınız görevler kolay olarak başlayıp, zamanla zorlaşacaktır. Oyun içinde yönlendirildiğiniz bölgeye giderken, karşınıza çıkan altınları toplarsanız, oyundaki puanınız artmış olur. Ağaçlara veya diğer unsurlar çarptığınız zaman sizin üç hakkınız olacak. Bu üç haktan sonra da kaza yaparsanız, oyuna baştan başlayacaksınız. Bu yüzden oyun içinde dikkat etmeniz ve süreyi iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bol şanslar dileriz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss