Kamyon YüklemeOyun Görseli

Kamyon Yükleme

Kamyonu Yükle 2 oyunu üzerinde mıknatıs bulunan bir yükleme aracını kullanarak kamyona çeşitli kargo kutularını yükleyeceğiniz bir oyundur. Bunu yapabilmek için kutuyu mıknatıs ile çekmeli ve kamyonun içerisine girmelisiniz. Kamyonun içerisinde kargoyu nereye koymanız gerektiği gösterilmektedir. Orada gösterildiği yere düzgünce koyarak kamyonun içerisinden çıkmalısınız. Bu işlemi yaptıktan sonra bölümü bitirmiş olacak ve başka bir bölümü geçebileceksiniz. Bölümler girerek zorlaşacaktır, bazı bölümlerde yukarı katlara çıkarak kargoları oradan almanız gerekebilir. Ayrıca kargoları taşırken dikkatli olmalısınız çünkü bazı kargolar kırılgandır ve çok kolay kırılmaktadır. Kullandığınız aracında güvenliğini sağlamalısınız çünkü ters çevrilirse geri döndüremez ve bölümü tekrar oynamak zorunda kalabilirsiniz. İyi oyunlar. Nasıl Oynanır? Kamyonu Yükle 2 oyununda aracın kontrolünü Yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Space (Boşluk) tuşu ile zıplayabilir, Fare sol tuşuna basılı tutarak mıknatısın çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss