Kedi KurtarmaOyun Görseli

Kedi Kurtarma

Kediyi Kurtar oyunu bir robotun tutsak edilen bir kediyi kurtarmak için görevlendirilmesini konu almaktadır. Oyundaki amacınız robotu kontrol ederek kedinin tutsak edildiği yere ulaşmaktır. Kedini tutsak edildiği yer kapalı olduğu için bölüm içerisinde dolaşarak bazı nesneleri toplamanız gerekmektedir. Bu nesneleri topladığınız zaman kedinin bulunduğu yer açılacaktır ve tek yapmanız gereken kedinin olduğu yere giden yolu bularak oraya ulaşmak olacaktır. Robot başlangıçta sadece hareket edebilmektedir. Bu yüzden tehlikelere karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Daha sonra bölüm içerisinde zıplama yeteneği alarak zıplayabilir ve saldırı yeteneği alarak düşmanlara ateş edebilirsiniz. Bunun gibi ek yetenekler kazanmak için bölüm içerisinde dolaşarak bu yetenek işaretlerini bulup onları almalısınız. İyi oyunlar.

Nasıl Oynanır?

Kediyi Kurtar oyununda robotu yön tuşları ile kontrol edebilirsiniz. Zıplama yeteneği aldığınız zaman Z tuşu ile zıplayabilir, Saldırı yeteneği aldığınızda X tuşu ile düşmanlara saldırabilirsiniz.

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss