Keskin NişancıOyun Görseli

Keskin Nişancı

Kahramanlar aslan unutulmaz bilirsiniz işte size Keskin nişancı oyunu ile kahraman olma fırsatı. Şehire gizlice sızarak askerleri öldürmeli ve rehineleri kurtarmalısınız. Saklanmanız için bir balkonda bulunuyorsunuz karşınızda ki düşmanları onlara gözükmeden tek tek temizlemeniz gerekli. A ve S tuşları ile eğilip kalkarak saklanmayı sağlayabilirsiniz nişan almak için Mouseden yardım alacaksınız ateş ekmek içinse sol tuşla tıklamanız yeterli. En iyi atışları yapın en yüksek puanları toplayın ve rehineleri kurtarın.

Oyun için aramalar

kanas fiyatlar, kanas oyunları, kanas oyunu indir, kanas oyunları keskin nişancı, kanas oyunu, kanas oyunlari indir, yetiskin oyun oyna, kanas oyun indir, kanas oyunlar, 3d kanas oyunları, nişan oyunları, kanas oyunu oyna, kanas keskin nişancı tüfeği oyunu, kanas oyunu indir bedava, keskin nişancı oyunları, kanas keskin nişancı oyunları, kanas nişan oyunları, kanasoyunu, snaypır keskin nişancı oyunları

Merhaba sevgili oyuncu,

Mega OYUN farklı kategorilerde bir biriden zevkli ve eğlenceli oyunları bir arada bulabileceğiniz, güncel ve kaliteli bir oyun sitesidir. Sitemiz araba yarışı, motor yarışı, yetişkin oyunları, ben 10, sue, smackdown, strateji, mario, balon patlama, beceri, giysi giydirme, park etme, barbie, makyaj, çizgi film, çocuk, basketbol, savaş, uçak ve spor oyunları gibi kategoriler şeklinde kategori edilmiş ve sizlerin kolay ulaşabilmesi için tasarlanmıştır. Güncel ve sürekli yenilenen oyunları sitemizden takip edebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinde direk olarak sitemize ulaşabilirsiniz.

Bütün bu oyunlar ücretsiz olarak sizlerin daha keyifli vakit geçirmesi için sitemizde toplanmıştır. Oyunları oynarken ve sonrasında herhangi bir ücret talep edilmez. Tamamen ücretsiz olan en güzel oyunları bulabilmenizi, sıkılmadan saatlerce bilgisayar başında zaman geçirmenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Sitemizde bulunan oyunlar mobil cihazlarda bedawap üzerinden oynanabilecek dosya boyutu küçük oyunlardır. Gelişen internet teknolojileri ile 2016 yılında bir adım daha ileriye giderek uygulamalar oluşturup mobil cihazlarınızla oyunlara daha kolay ulaşmanıza yadımcı olacağız.

Editörlerimizi sizler için en güncel ve en kaliteli oyunları sitemize eklemektedir. Sizde beğendiğiniz oyunları iletişim sayfamız üzerinde bize ileterek sitede yer almasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz ve en güzel oyunlar artık tek bir adreste oyun severleri bekliyor. MEGA OYUN En yeni ve en güzel oyunlar sloganı ile oyun severlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Copyright © 2010 - 2022 | Türkiye’nin En Mega OYUN sitesi. Gizlilik Politikası - Sitemap - Rss